10Days Pack

Yaza Özel 10  DAYS PACK ile toksinlerinizden ve fazla kilolarınızdan kurtulup hızlıca forma girmeye ne dersiniz?

 

10 Days Pack Fasting & Cleanse; yaza özel düzenlenmiş hızlı ödem atımı ve yağ kaybı hedefleyen kısa ve etkili paket programdır.  

Program; 3 gün tam sıvı Black Series Detoks ve 7 gün İntermittent Fasting (Aralıklı Oruç) diyet paketlerini içerir.

 

10 Days Pack, Cleans sürecinde, vücudun doğal detoksifikasyon sistemini destekleyerek toksin atımını sağlar. Fasting sürecinde ise insülin-leptin hormonlarının düzenli salınımları sayesinde yağ hücrelerinde küçülme sağlar. Program ile ortalama 3-5 kg aralığında ödem atımı ve yağ kaybı hedeflenmektedir. 

 

Cleanse Black Series 3 günlük sıvı detoks arınma programı; tüm gün boyunca 3 saat arayla tüketilmesi gereken 500 ml’lik şişelerde 6 ayrı formül içeren programdır. Detoksifikasyon yani vücuttan toksin atımı etkisi kanıtlanmıştır. İçeriğinde sebzeler ve meyveler, tahıllar, kuruyemişler, baharatlar ve biyoaktif maddeler içerir. Aynı zamanda, spirulina (mavi-yeşil alg/mikroskobik yosun) ve aloe vera gibi hücre yenileyici ve yaşlanma karşıtı özelliğe sahip bitkisel takviyeler ile güçlendirilmiştir.

 

Fasting Pack program menüsü; makro kaynaklardan zengin ve doyurucu 2 ana öğün ve 1 ara(atıştırmalık) öğünden oluşur. 

Program boyunca en önemli kural, öğün saatlerini şaşırmamaktır. Fasting 16 saat açlık ve 8 saat tokluk kuralı ile uygulanacaktır. Öğün saatleri kişiye özel şekilde diyetisyenlerimiz tarafından düzenlenecektir.

 

 

Kimler İçin Uygun Değil?

-Diyabet, hipoglisemi, böbrek hastalıkları gibi özel bir beslenme tedavisi uygulaması gereken bireyler

-Hamile veya emziren kadınlar

-18 yaşın altındaki bireyler

Diğer özel durumlarınız için diyetisyenlerimize danışabilirsiniz.