Black Series Detox

Black Series Detoks Nedir, Hangi Amaçla yapılır?

   Bedenimiz; çevre kirliliği gibi dış etkenler veya yediğimiz besinlerin etkisiyle atık maddelere maruz kalmaktadır. Detoksifikasyon, vücudun bu maddelerden arınması demektir. Bu işlemi karaciğerimiz yapar ve detoksifikasyonu destekleyecek konsantre formüller bulunur. Detoks formüllerimizin amacı toksinlerden kurtulurken, sindirim sisteminizi dinlendirmek ve ödem atmaktır. Bu süreçte fonsksiyonel-bitkisel destekler, taze sebze ve meyveler, kuru yemişler, tam tahıllar ve süt ürünleri kullanarak hazırladığımız Black Series Detoks paketimiz sayesinde arının ve hafifleyin!

Ne Zaman Black Series Detoks Yapmalıyım?

   Uzun süredir diyet yapıyorsanız ve sonuç alamıyorsanız; Vücudunuzda bazı vitamin ve mineral eksiklikleri olabilir; Özel geliştirilmiş formülü ile spirulina, aloe vera gibi  hücre yenilenmesine yardımcı, yaşlanma karşıtı ve zengin besin değerleriyle bu eksiklikleri karşılamak için; Probiyotik+Prebiyotik içeriğiyle  bağırsak sağlığınızı düzenlemek istedğinizde; Mevsim geçişlerinde motivasyon ve bağışıklık kazanmak için; Sindirim sisteminizi rahatlatma ve destek amaçlı Black Series Detoks paketimizi tercih edebilirsiniz.

Black Series Detoks Nasıl Kullanılır?

   1 günlük detoks setimiz, 1’den 6’ya kadar numaralandırılmış, 6 şişeden oluşmaktadır. Gün sonuna kadar, numara sırasına göre, 2-3 saat aralıklarla tüketilmesi gerekmektedir. Ayda maksimum 5 gün (arka arkaya en fazla 3 gün) veya haftada 1 gün şeklinde uygulama yapılabilir.

Black Series Detoks Dışında Neler Tüketebilirim?

   Gün içerisindeki besin ihtiyacınızı detoks paketi karşılamaktadır. Pakete ek olarak herhangi başka besin tüketmeyiniz. Çay, kahve tüketiminde 2 fincanı geçmeyiniz; şeker, krema, tatlandırıcı, süt vb. ilavesi yapmayınız.