Cls. Series Detox

Classic Series Detoks Nedir?

   Detoks bedenden toksinleri atmak anlamına gelmektedir. Düzenli olarak detoks yaparak bedenimizde ki toksinlerden arınabilir, bu sayede daha hafif ve sağlıklı olabiliriz. Bizler mevsimindeki en taze sebze ve meyveler, kuru yemişler, tam tahıllar ve süt ürünlerini en fonksiyonel besinlerle bir arada sunarak ve tatlarını tüketilebilir hale getirerek sizlere Classic Series Detoks paketini sağlıkla sunuyoruz.

Ne Zaman Classic Series Detoks Yapmalıyım?

- Kilo verme süresinde takılma, kilo vermenin durması veya yavaş kilo verme gibi durumlarda;

- Kaçamak yapılan dönemlerde, aşırı tuzlu ve yağlı beslenilen dönemlerin ardından arınma amaçlı;

- Ödemli ve şiş hissedilen, tartıda 2-3 kiloya kadar fark yaratan dönemlerde;

- Spora yeni başlayanlarda oluşan ödemi atmak amaçlı;

- İlk defa detoks yapacaklar, karaciğerin detoksifikasyon işlemine yardımcı Classic Series Detoks paket programımızı tercih edebilirsiniz.

Classic Series Detoks Nasıl Kullanılır?

   1 günlük detoks setimiz, 1’den 6’ya kadar numaralandırılmış, 6 şişeden oluşmaktadır. Gün sonuna kadar, numara sırasına göre, 2-3 saat aralıklarla tüketilmesi gerekmektedir. Ayda maksimum 5 gün (arka arkaya en fazla 3 gün) veya haftada 1 gün şeklinde uygulama yapılabilir.

 Classic Series Detoks Dışında Neler Tüketebilirim?  

   Gün içerisindeki besin ihtiyacınızı detoks paketi karşılamaktadır. Pakete ek olarak herhangi başka besin tüketmeyiniz. Çay, kahve tüketiminde 2 fincanı geçmeyiniz; şeker, krema, tatlandırıcı, süt vb. ilavesi yapmayınız.