Eco Pack

Hayat Arkadaşınızla Hayatın Tadını Çıkarın

 

Eco Pack Nedir?

 Eco Pack günlük 2 adet öğle ve 2 adet akşam yemeğinden oluşuyor. Sadece kahvaltı ve ara öğünlerinizi hazırlamak size kalıyor. Böylece hazırlaması ve erişimi en zor olan öğle ve akşam yemekleriniz ihtiyaçlarınıza uygun, diyetisyen kontrolünde hazırlanan; sağlıklı beslenme, zayıflama, kilo alma gibi isteklerinize yönelik düzenlenen menülerle hem lezzetli hem de fit yemekler olarak kapınıza geliyor.

Mutfak Alışverişinden Kurtulun

 Paketli ürünlerin içeriği temiz mi, hangi gıdalar güvenilir, bu akşam ne pişirsem... gibi sorunları bir kenara bırakın. Diyet Kapımda artık sizi ve hayat arkadaşınızı düşünüyor. Hayat temposuna ek olarak gıda alışverişine ve yemek pişirmeye ayırdığınız zamandan tasarruf edin.

Diyet Yemek Olduğunu Anlamayacaksınız!

 Lezzeti denenmiş ve usta aşçılar tarafından pişirilen yemeklerle diyet mutfaktan yediğinizi anlamayacaksınız. Türk ve Dünya mutafğından lezzetler ve sürekli değişen menülerle sıkılmadan, hayat arkadaşınızla birlikte sağlıklı beslenmek için Eco Pack.

Yemeklerimi Nasıl Isıtmalıyım?

 Yemek kaplarımız mikrodalga fırına uyumludur. Üzerindeki filmi tamamen çıkararak veya üzerine delikler açarak mikrodalga fırında yüksek ısıda 60-90 saniyede ısıtabilirsiniz. Fırında ısıtmak için ise fırına uyumlu bir kaba almalısınız. Tava yardımıyla ocakta veya benmari usülü ile de ısıtabilirsiniz.
Paketimi Nasıl Muhafaza Etmeliyim?
 Paketinde bulunan besinlerde hiçbir katkı maddesi bulunmadığı için mutlaka +4°C’de buzdolabında muhafaza etmeli ve 48 saat içerisinde tüketmelisiniz.