Family Pack

Ailenizle Kaliteli Bir Hayatın Tadını Çıkarın

 

Family Pack Nedir?

 Ailenizdeki kişi sayısına göre seçebileceğiniz Family Pack ile tüm gün ne yiyeceğim derdi bitiyor.  Sizin, eşinizin ve çocuklarınızın ihtiyaçlarına uygun, diyetisyen kontrolünde hazırlanan; sağlıklı beslenme, zayıflama, kilo alma gibi isteklerinize yönelik düzenlenen menülerle hem lezzetli hem de fit yemekler tüketin.

Mutfak Alışverişinden Kurtulun

 Paketli ürünlerin içeriği temiz mi, hangi gıdalar güvenilir, bu akşam ne pişirsem... gibi sorunları bir kenara bırakın. Diyet Kapımda artık tüm ailenizi düşünüyor. Hayat temposuna ek olarak gıda alışverişine ve yemek pişirmeye ayırdığınız zamandan tasarruf edin.

Diyet Yemek Olduğunu Anlamayacaksınız!

 Lezzeti denenmiş ve usta aşçılar tarafından pişirilen yemeklerle diyet mutfaktan yediğinizi anlamayacaksınız. Türk ve Dünya mutafğından lezzetler ve sürekli değişen menülerle sıkılmadan, ailenizle birlikte sağlıklı beslenmek için Family Pack.

Yemeklerimi Nasıl Isıtmalıyım?

 Yemek kaplarımız mikrodalga fırına uyumludur. Üzerindeki filmi tamamen çıkararak veya üzerine delikler açarak mikrodalga fırında yüksek ısıda 60-90 saniyede ısıtabilirsiniz. Fırında ısıtmak için ise fırına uyumlu bir kaba almalısınız. Tava yardımıyla ocakta veya benmari usülü ile de ısıtabilirsiniz.
Paketimi Nasıl Muhafaza Etmeliyim?
 Paketinde bulunan besinlerde hiçbir katkı maddesi bulunmadığı için mutlaka +4°C’de buzdolabında muhafaza etmeli ve 48 saat içerisinde tüketmelisiniz.