Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

1.Diyet Kapımda Nedir?

Örneğin 60 günlük bir diyet kapımda paketi satın aldınız bu paketi ister sadece hafta içleri 5 gün ister haftada 7 gün şeklinde alabilir ya da paketinizi istediğiniz bir zaman dondurup 1 yıl içinde tekrar geriye kalan günlerinizi kullanabilirsiniz. Diyetisyen destekli usta aşçıların hijyenik koşullarda hazırladığı 3 ana 2 ara öğünden oluşan özel çantalarında soğuk zinciri kırmadan ister eve ister işe kapıya teslim diyet yemek paketleri ve detoks içecekleri hizmetidir. Diyet Kapımda sadece bir zayıfama programı değil aynı zamanda sağlıklı beslenme yöntemidir.

 

2.Diyetisyen ile Paket Almadan Önce Görüşme Sağlayabiliyor muyuz?

Beslenme plânlarınız ile ilgili dilediğiniz zaman diyetisyenimizle telefonla ya da bağlı bulunduğunuz şehrimizin bayisinden, randevu oluşturarak yüzyüze görüşme sağlayabilirsiniz.

 

3.Aldığım Paketi Nasıl Isıtabilirim?

Tüm yemeklerimiz FDA onaylı mikrodalga uyumlu kaplarımızda sıcak pres yöntemi uygulanarak paketlenir. Yemeğinizi şeffaf filmin üzerine delik açarak 30-90 sn'de kendi kaplarında mikrodalgada veya ateşe dayanıklı bir kap ile ocak yada fırında ısıtabilirsiniz. (Aynı adreste 2 kişiden fazla paket satın alındığı takdirde paket bitimine kadar mikrodalga fırını biz sağlıyoruz.) Haftanın 6 günü (Pazar günleri hariç), servis elemanlarımız istediğiniz adrese, belirlenen saat aralığında (06:30-10:30) paketinizi günlük olarak getiriyorlar. Eğer Pazar günleri de yemek isterseniz teslimat servisimiz olmadığından, Cumartesi günleri size 2 günlük paketinizi teslim edebiliriz. Not: Adres değişikliğiniz olduğu takdirde teslimatlarda herhangi bir karışıklık olmaması adına 48 saat önceden bildirmeniz gerekmektedir.

 

4.Aldığım Paketi İstediğim Zaman Kullanabilir miyim?

Örneğin 60 günlük bir diyet kapımda paketi satın aldınız bu paketi ister sadece hafta içleri 5 gün ister haftada 7 gün şeklinde alabilir ya da paketinizi istediğiniz bir zaman dondurup 1 yıl içinde tekrar geriye kalan günlerinizi kullanabilirsiniz.

 

5.Teslimatlar Nasıl Yapılıyor?

Haftanın 6 günü (Pazar günleri hariç), servis elemanlarımız istediğiniz adrese, belirlenen saat aralığında (06:30-10:30) paketinizi günlük olarak getiriyorlar. Eğer Pazar günleri de yemek isterseniz teslimat servisimiz olmadığından, Cumartesi günleri size 2 günlük paketinizi teslim edebiliriz. Not: Adres değişikliğiniz olduğu takdirde teslimatlarda herhangi bir karışıklık olmaması adına 48 saat önceden bildirmeniz gerekmektedir.

 

6.Tükettiğim Gıdalara Güvenebilir miyim?

Biz Diyet Kapımda ailesi olarak kendi tüketmediğimiz bir besini kesinlikle siz değerli müşterilerimize sunmuyoruz. Bu yüzden tüm yemeklerimizde yetkinliğini ispatlamış markaların en seçkin ürünlerini kullanıyor, en taze sebze ve meyveleri seçiyoruz. Maliyet için kalite ve sağlık olgusundan ödün vermiyoruz.

 

7.Paket ve Teslimat Bilgilerimi Değiştirebilir miyim?

Size özel kullanıcı adı ve şifreniz ile www.diyetkapimda.com adresinden yada 0850 441 3438 numaralı Hizmet Hattımızdan Müşteri Temsilcilerimize ulaşarak istediğiniz düzenlemeyi yapabilir paket,teslimat adresi vb. gibi bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 

8.Tüm Öğünleri Almak Zorunda mıyım?

Hayır istediğiniz ana ya da ara öğünü paketinizden çıkartıp kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Ayrıca ofis çalışanlarına özel sadece öğle yemeği ve 1 ara öğünden oluşan tekli paketlerimizi de tercih edebilirsiniz.

 

9.Paketimi Nasıl Muhafaza Edebilirim?​

Paketlerinizi özel kaplarında +4°C’de 48 saate kadar muhafaza edebilirsiniz.

 

10.Detoks Paketlerini Nasıl Tüketebilirim?

500 ml’lik 6 adet şişenizi üzerinde yazan şişe numarası sırasıyla 2,5 - 3 saat ara ile tüketebilirsiniz.